o mnie i o blogu

Fryzjada.pl to blog w pełni poświęcony tematyce fryzjerskiej. Znajdziesz tutaj profesjonalne, fryzjerskie przepisy dotyczące pielęgnacji włosów, koloryzacji i produktów.

Dla fryzjerów jest to kopalnia wiedzy z zakresu obsługi klienta, komunikacji z nim i motywacji aby być jeszcze lepszym w tym zawodzie. Otwarcie dzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

A kim jestem?

Mam na imię Ada. Jestem drobną, pogodną, uśmiechniętą osobą z artystyczną duszą. Jestem ciekawa świata, lubię marzyć. Mam 31 lat. Jestem mamą dwójki szkrabów Matyldy i Stasia a z zawodu jestem fryzjerem z wieloletnim stażem.

Zaczynałam swoją przygodę z fryzjerstwem w wieku 16 lat od szkoły zawodowej, doświadczenie zbierałam podczas praktyk w osiedlowym salonie, później przez prace w salonie w centrum handlowym aż po prestiżowy salon przy poznańskim rynku. Ta droga którą przeszłam w zawodowym życiu sprawiła, że z nieśmiałej, cichej dziewczyny stałam się pewną siebie kobietą, fryzjerką-stylistką, która wie jak dużą wiedzę fryzjerską posiada i jest świadoma tego, jaka jest dobra w tym zawodzie.

Mój największy sukces fryzjerski był w 2015 roku, kiedy byłam jedną z 10 finalistów z całej Polski w  konkursie Kerastase Trendy Couture Styling.

Kiedy byłam dumna ze swojej zawodowej drogi, wiedziałam, że jestem w miejscu gdzie czułam się spełniona, doceniona i szczęśliwa, życie miało swój scenariusz. W 2017 roku zdiagnozowano u mnie łuszczycowe zapalenie stawów przez co musiałam praktycznie z dnia na dzień, zrezygnować z pracy w salonie. Ta sytuacja zmusiła mnie do 4 letniej przerwy w zawodzie, jednak moje serce nie przetrwało tej rozłąki i wróciłam. Jeszcze bardziej świadoma tego co sprawia mi radość, zmotywowana do rozwoju i pełna chęci do działania. Z ograniczeniami, ale któż ich nie ma, damy radę 🙂

Fryzjerstwo kocham całym sercem, pokochałam też blogowanie a owocem tych dwóch miłości, jest ten blog. 🙂