8 kroków profesjonalnej obsługi klienta w salonie fryzjerskim. [pobierz]

Fryzjerze! Czy wiesz, czym jest profesjonalna obsługa klienta w salonie fryzjerskim? Dlaczego jest tak ważna? Jak powinna wyglądać?

Pobierz darmowy E-book „8 kroków profesjonalnej obsługi klienta w salonie fryzjerskim”. Z uwzględnieniem wytycznych Ministerstwa Rozwoju aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19.

8 kroków profesjonalnej obsługi klienta- okładka

Jest to opis 8 kroków, jakie codziennie przechodzisz wraz z klientem w salonie. Tworzą one cały przebieg wizyty. W momencie kiedy Twój klient przekroczy próg salonu, Ty jako fryzjer, jesteś za niego odpowiedzialny, do momentu kiedy ten salon opuści. Jak zatroszczyć się o niego, aby czuł się ważny i w obecnej sytuacji bezpieczny ?

E-book zawiera 34 strony, pełne wiedzy. Wiedza ta pochodzi w stu procentach z praktyki, a nie tylko z teorii. Otwarcie dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem. I strasznie mnie to cieszy, że mogę Ci pomóc 🙂 Korzystaj, pobierz, przeczytaj, działaj!

2 Replies to “8 kroków profesjonalnej obsługi klienta w salonie fryzjerskim. [pobierz]”

  1. klikam potwierdz i jest strna mamy to! zaraz otrzymasz swój mini poradnik, i nic dalej się nie dzieje :/

    1. Julia,
      Przyjdzie osobny mail 🙂 czasem trwa to kilka minut. Przeszukaj całą skrzynkę, czasem ten mail może trafić też do spamu. Jeśli nie znalazłaś go w skrzynce, daj znać, wyślę Tobie raz jeszcze.
      Miłego dnia 🙂

Dodaj komentarz